Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri

Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri

Yılbaşına hazırlık için evinizi süsleyecekseniz hepimizin aklına ilk olarak elbetteki çam ağaçları gelir. Ancak bu çam ağaçları bizim kültürümüzde ve dinimizde yoktur. Çam ağacı batı medeniyetinde ve dininde olan bir gelenektir. Zaten bizim medeniyetimize göre bir kutlama veya eğlence geceside değildir yılbaşı. Ancak yılbaşı deyince akla gelen bu dekorasyon ürünleri ihtiyaç halinde gerekebilir. Bunlar film/dizi seti ekipleri olsun yurt dışında doğmuş büyümüş orada yetişmiş o kültüre alışmış kişiler için vede hristiyanlar için önem arz ettiğinden dolayı yılbaşıda yaklaştığı için sizlere o kültürün tanıtımını ve de yılbaşı dekorasyonununinceliklerini anlatmak istedim.

yilbasi evi Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri

Ben, Keyfim ve Kahyası olarak sık dalları ve gerçek çam yaprağı görüntüsü ile estetik bir görüntü oluşturan 4 metrelik çam ağacı yılbaşı dekorasyonunun ilk örneğidir.

yilbasi evi disaridan Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri

Eğer evinizde veya iş yerinizde yeni yılın gelişine özel birşeyler yapmak istiyorsanız Dev Sarkıtlar, Yıldız ve Kar taneleri ve de Top zincirleri ile bulunduğunuz ortamı süsleyebilirsiniz. Bunun yanında Hedi paketli ürünlerle hediyeleşebilirsiniz.

yilbasi paravani Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri

Ayrıca evinize yılbaşı halısı ve yılbaşı paravanı da alabilirsiniz.


yilbasi halisi Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri

Ayrıca led ışıklar ve ışıklı balonlar ile bulunduğunuz ortamı süsleyebilirsiniz. Bundan sonrası tamamen size bütçenize ve hayal gücünüze kalmıştır.

isikli balon Yılbaşı Dekorasyon Ürünleri led isiklar Yılbaşı Dekorasyon ÜrünleriYapmak istediğiniz şeyin tam olarak ne olduğuna karar verdikten sonra istediğiniz gibi süslemeler ve yılbaşı dekorasyonu yapabilirsiniz. Yılbaşı dekorasyonu evinizin salonunda bulunan imkana göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 30 m2 bir salona sahip bir eviniz varsa yapabilecekleriniz başkadır 150m2 salona sahip bir evde yapabilecekleriniz başkadır. Böyle düşündüğünüzde yapılacaklar tamamen hayal gücünüze kalmıştır.

 

 

Yazar Hakkında Hepsine Bak

melekerdem

Yorumların YüzdesiYorum Bırak

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *