Ukash Nedir?

Ukash Nedir?

Sanal ödeme planlaması olarak isimlendirilen ukash aynı zamanda geçerli ön ödeme uygulaması olarak da bilinmektedir. Alışveriş siteleri adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen ukash kavramı internet sitelerinden satış yapmak adına oldukça uygundur. Seri ve hızlı adımlar aracılığı ile ödemenin gerçekleşmesini destekleyen ukash kullanıcının kısa zaman zarfı içinde ödeme yapmasını sağlamaktadır.

Olağan kişisel bilgilerinizi gizli tutan ukash uygulaması toplamda 19 haneye ev sahipliği yapan pin numarasına sahiptir. Ukash’ın merkezi İngiltere’de yer almaktadır. Yaklaşık 14 binden fazla alışveriş sitesi ile anlaşma yapan ukash uygulaması aynı zamanda kredi sistemlerine para yüklemesinin de yapılmasını sağlamaktadır. Oldukça avantaj sağlayan ukash güvenilir alışveriş sistemleri arasında öncülüğünü korumaktadır. Ödeme yapma işleminin en kolay uygulamaları arasında yer alan ukash sanal kredi kartı olarak da isimlendirilmektedir. Ödeme uygulaması sırasında 19 haneye sahip pin numarasını kredi kartı bilgileri yerine kullanarak satış işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Güvenilir ve hızlı alışverişin vazgeçilmez ukash belirli meblağ aracılığı ile alınmaktadır ve tek kullanımlık potansiyele sahiptir. Olağan limitin bitmesi ardından ukash kullanımına son verebilirsiniz. Ukash aracılığı ile ödemenizi gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle alışveriş yapacağınız siteye üye olmanız ve ardından ödeme formunu doldurmanız gerekmektedir. Dolduracağınız form sonrasında ödeme seçeneklerinde yer alan ukash butonunu işaretleyerek 19 numaraya sahip pin numarasına sahip olabilirsiniz.

Yazar Hakkında Hepsine Bak

ugurkuyumcu

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *