Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

Samsung yetkilileri yakın zamanda Note 4‘ü piyasaya sürdü ve artık ülkemizde de satışa sunuldu. Peki ileri teknoloji ile hazırlanan Note 4‘ ün yenilikleri ve Note 3’ ten farkı nelerdir ?

Gelin birlikte inceleyelim ;

Note 4‘ e öncelikle dış tasarımından bakarsak, metal çerçeve Note 4‘ ü daha güçlü ve görsel yönden cazibeli bir hale getirmiş.

-Ön kamerası 3.7 mp, arka kamerası ise 16 mp. Ön kamera çözünürlüğü düşük tutulmasına rağmen arka kameranın 16 mp çözünürlük sağlaması fevkalade bir özellik. Note 3′ te 13 mp’ di.

-Çözünürlük açısından yeni bir ekran modeli sağlanmış; QHD. Yani daha fazla parmaklık, güneş ışığından daha az etkilenen bir sistem, ultra renk netliği amoledlerin bile ötesinde.

Galaxy Note 4 çok yüksek disk kapasitesi sağlıyor. Ayrıca harici olarakta bunu maximum düzeylere çıkarabiliyoruz. Bu da demek oluyor ki; akıllı telefonunuzda bir çok veriyi aktarma ihtiyacınız olmadan depolayabilmeniz.

Galaxy Note 4‘ te dokunmatik kalemde mevcut. Bu benim telefonlarda en beğendiğim özellik. Uzun saatler boyunca telefonlarla uğraşanlardansanız dokunmatik kalemler birebir. Çünkü dokunmatik telefonlarla parmakların uzun süre temasında, parmaklarda doku kaybı olabiliyor.

Teknoloji ilerledikçe nimetlerini de bize sunmaya devam ediyor. En iyisi kendinize yeteceğini düşündüğünüz bir akıllı telefon alıp,bir kaç yıl bu telefonu kullanabilmek. Aksi takdirde siz de teknoloji kurbanı olabilirsiniz.

note 4 Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

Yazar Hakkında Hepsine Bak

ugurkuyumcu

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *