İçinde bulunduğumuz çağda kadın olsun erkek olsun, birçok kişinin ilgi alanı olan konuların başında moda da yer alıyor. Eskiden ağırlıklı olarak kadınların ilgi alanına giren moda, bugün kadınla birlikte erkeği de yakından ilgilendiriyor. Seçeneklerin artması, kolay ulaşılabilirlik, çeşitli fiyat seçenekleri, alım gücünün artması ve kadınların daha bakımlı erkeklerden hoşlanıyor olması modayı sadece kadınların takip ettiği bir alan olmaktan uzaklaştırdı.

Moda daima kendini yenileyen bir mecradır. Güncel olanın sık değiştiği bu ortamda bazı ürünler vardır ki, değişen akımlara rağmen her zaman tercih edilir. Dolapların vazgeçilmezi olan bu parçalar modaya uygun olarak arada değişiklik gösterse de kimse onlardan kolay kolay vazgeçemiyor. Bunlardan biri de şüphesiz kot gömlek. Her iki cinsin de ortak kullanabildiği parçalardan olan kot gömlek, yıllar geçmesine rağmen pek çok kişinin dolabındaki joker parçalardan biri.

Modayı başta internet olmak üzere dergiler, marka katalogları gibi pek çok yerden takip edebilme şansına sahibiz. Yüzlerce ürün birçok seçenekle elimizin altında. Bugüne dek modaya ilgilenmiş olmasanız bile içinde bulunduğumuz çağda, moda bir şekilde içine çekiyor bizleri. Hem iyi giyinmenin, iyi hissetmek üzerinde önemli bir etkisi olduğu da pek çok kişi tarafından kabul edilmiş bir görüş. İyi giyinmek, kişinin kendini daha taze, daha dinç ve daha genç hissetmesini sağlar. Eğer ucundan modayı yakalamak ve ona dahil olmak istiyorsanız harekete geçin ve vücudunuza uygun seçenekler arasında karar vermekle işe başlayın.

Modanın klasik parçalarından biri olan kot gömlek 2014 yılında da varlığını sürdürüyor. Birçok renk ve model seçenekleri olan kot gömlekler kadın erkek herkesin severek kullandığı parçalar arasında yer almaya devam ediyor. Hatta son iki sezondur çocuk giyim koleksiyonlarında bile sıklıkla görüyoruz. Farklı olarak açık ve koyu tonlarda pek çok kot gömleği diğer giysileriniz ile kombinlemek, şık ve tarz bir şekilde bir araya getirmek de oldukça kolay. Bir de kadınlar için bu sezon çok moda olan bir şey de koyu renkli kot gömlek altına mini etek ve kısa botlar.

İşte aşağıdaki galerimizi görünce kot gömleklerin nasıl giyilmesi gerektiğini örneklerle göreceksiniz ve en şık kot gömlek kombilerini sizlerde yapabileceksiniz.

Yazar Hakkında Hepsine Bak

melekerdem

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *