FİFA 2015 Büyük Müjdeyi Verdi

EA Sports un piyasa sürdüğü FİFA oyunları, futbol oyununu seven kişilerin vazgeçilmez oyunlarından biridir. Özellikle son yıllardaki gelişimiyle beraber zirvede yer alan EA Sports, bu sezon Türkiye deki oyun severlere büyük müjdeyi verdi.

EA Sports ve Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri bir araya gelerek FİFA 2015 oyununda Türkiye Spor Toto Süper Lig in olması konusunda anlaştı. Yani EA Sports yetkilileri bu sezon çıkacak oyunda ligimizin olacağını resmen duyurdu. Peki bu ne anlama geliyor diye sorulacak olursa cevabı şu şekilde:

-FİFA 2015 te Spor Toto Süper Lig lisanslı bir şekilde bulunacak

-FİFA 2015 te Spor Toto Süper Lig de yer alan 18 takım, orijinal kadroları ve orijinal formaları ile oyunda yer alacak.

-FİFA 2015 oyunuyla birlikte Spor Toto süper Lig de yer alan takımlar, son kadroları ve gerçeğe yakın güçleri ile oyunda yer alacak.

Tüm bunların yanı sıra EA Sports sadece 2014-2015 sezonunda değil, 2015-2016 ve 2016-2017 sezonunda da Spor Toto Süper Lig e yer verecek yani anlaşma 3 yıl süreyle geçerli olacak.

fifa 2015 yenilikleri FİFA 2015 Büyük Müjdeyi Verdi

Spor Toto Süper Lig in ve ülke futbolunun reklamı açısından da oldukça önemli olan bu gelişme ile birlikte FİFA 2015 oyununun, Türkiye ye satılacak olan orijinal oyun kapaklarında ise Caner Erkin boy gösterecek.

Dünya nın lider futbol oyununda ligimizin lisanslı bir şekilde, yamaya gerek kalmadan var olması tanıtım açısından olduğu kadar oyunun zevk vermesi açısından da son derece önemli. Artık taraftarlar kendi takımlarını alarak tüm hem kendi kariyerlerini hem de takım kariyerlerini sanal alemde yükseltebilecekler.

Tüm oyun sevenlere bu güzel gelişme hayırlı olsun. Darısı Konami nin çıkardığı PES serilerinin başına.

         

Yazar Hakkında Hepsine Bak

ugurkuyumcu

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *