Daha Çekici Olmak İçin Beden Dili Tüyoları

Daha Çekici Olmak İçin Beden Dili Tüyoları

Etiketler:Daha Çekici Olmak İçin Beden Dili Tüyoları, Beden Dili Tüyoları, Beden Dili, Beden Dili Nasıl Kullanılır, Beden Dili Kullanımı

Vücudunuzun dilini sizde keşfedin.Beden dilinizi kullanarak daha çekici ve güzel görünmenin mümkün olduğunu asla unutmayın.Beden dilini iyi kullanan insanlar başkalarını daha çok etkiler.

Beden dili kullanımı Daha Çekici Olmak İçin Beden Dili Tüyoları
Yüzünüzde daima bir gülümseme olmalıdır. İnsan gülümsediği zaman genelde mutlu ve kendine güvenli şekilde görünür. Gülümseme çok iyi bir iletişim aracıdır.
Dik şekilde durun ve midenizi içeri göğüslerinizi de biraz dışarı çıkarın. Bu duruşunuzla sokakta yürüdüğünüzde herkes sizin kendine güvenen ve sağlam kişilikli bir yapıda olduğunuzu düşünür.
Hızlı şekildeki konuşmalardan kaçının.Ağzınızda motor varmışçasına hızlı konuşmak karşı taraftaki insanın sizi anlamamasına ve kafasının karışmasına da sebep olur.Konuşurken nefes almayı da unutmayın.
İletişimlerinizde mutlaka jest ve mimiklerinizin yanında ellerinizi dahil etmeyi tercih edin. Karşınızdakini rahatlayın ve konuşmalarınızda vurgulamak istediğiniz kelimelere veya konulara sıra geldiğinde el hareketlerinizi kullanın.

Yazar Hakkında Hepsine Bak

igar

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *