Aradığınız Öğretmenler Burada

Günümüzde sınavlar çoğaldıkça,öğrencilerimizin de başarıyı yakalamak için eksiklik duyduğu dersten ders alma ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Matematik,Türkçe,sosyal bilgiler,Fen Bilgisi gibi dersler temel derslerdir ve klasik eğitim ve öğretim veren günümüz okullarında zorunluluk haline gelmiştir.

Özel ders almak ve özel ders vermek isteyenler için bir fırsattır.Sitemiz özel ders almak isteyen veli ve öğrencileri online ortamda öğretmenlerle buluşturmayı hedef almıştır.

Öğrenciler özel ders öğretmeni bulmakta zorlanıyor musunuz?, Öğretmenler ders vermek istiyorsunuz, işte size bir fırsat!.. Özel ders vermek isteyen öğretmenler veya özel ders almak isteyen öğrenciler Online buluşma yeriniz var artık. Öğretmenler mesleki deneyimlerinizi aktarabileceğiniz öğrencilerinizi bulmak artık çok kolay. Veliler “ ben şimdi matematik hocasını nerden bulayım?” diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Deneyimleri,formasyonları,profilleri,telefon numaralarına kadar ders veren öğretmenlerimize ulaşmak çok kolay.

Yapmanız gereken tek şey www.öğretmenburada.com ‘a girerek ders talep formundan istediğiniz dersin Öğretmenine ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında Hepsine Bak

ugurkuyumcu

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. *